Wakacje nad morzem - POMOCY!!

Wakacje nad morzem - POMOCY!!

Siemka :) Bardzo lubię Bałtyk, chciałabym tam odpocząć z chłopakiem. Proszę o polecenie ciekawych propozycji wczasów.

gruszk56

Posty: 12

 
Jeśli wakacje nad morzem, to tylko ze wstępną rezerwacją lokalu.

Wiem co mówię, są kolejki, no i później ciężko dostać cokolwiek ładnego i wygodnego. Nie zawsze można spać pod namiotem czy w domkach, bo pogoda nie dopisze, i zamiast wakacji jest klops.

Dosti

Posty: 20

 
Generalnie to jest tak – wyjeżdżasz, oglądasz, już wiesz. My możemy tylko zachęcać, no to ja zachęcę do wyjazdu nad Bałtyk :)

Wakacje nad morzem to jedyny w swoim rodzaju czas, zarówno na nawiązanie nowych znajomości i poznanie wielu interesujących miejsc.

45-YYY

Posty: 27

 
Skorzystaj proszę z podanej witryny – też szukałam oferty wycieczki nad morze i właśnie tam znalazłam informacje o pięknej miejscowości Międzyzdroje. Dowiedziałam się też, jak rezerwować noclegi.

mirekp2005

Posty: 11

 
A ja polecam skorzystać z wykazu kurortów http://wakacjenadmorzem.pl, może się przydać, szczególnie niezdecydowanym.

Strona generalnie podkreśla urodę krajobrazów nad morzem i zachęca do wypoczynku w różnych miejscowościach. Można też odszukać tam namiary i adresy. Są również ciekawe aktualności, jeśli komuś zależy np. na wydarzeniach.

Hoteowo24h

Posty: 14

 
Myślę, że atrakcji nad morzem jest dużo, nawet spędzając tam weekend można sporo zwiedzić, obejrzeć, a także popływać – zwłaszcza jeśli trafi się na dobry lokal, smaczną kuchnię itd.

alek45

Posty: 25

 
Hehe, morze i plaża to wspaniała opcja dla zakochanych. Na szczęście dzisiaj wakacje nad morzem nie kosztują aż tak dużo i prawe każdy może sobie na nie pozwolić.

Miluśkooo2

Posty: 13