świnoujście noclegi, gdzie ??

świnoujście noclegi, gdzie ??

Szukamy komfortowych noclegów w Świnoujściu. Cena nie ma takiego znaczenia byle były dobrze wyposażone.

masazzer4

Posty: 2

 
Byłem kilka lat temu w Świnoujściu i mnie się podobało. Ludzi było mnóstwo, natomiast jak to nad polskim morzem. Plaże też mi się podobały, wobec tego polecam to miejsce.

TomekK

Posty: 5

 
Polskie morze nie przypadło mi do gustu aczkolwiek mówią, że to w Świnoujściu nie tylko jest czystsze, ale najcieplejsze. Niestety dla mnie dojazd do tego miejsca zajmuje kilkanaście godzin, czyli na razie dam sobie spokój. Jeśli już to wybiorą coś nieco bliżej domu.

gregcie@

Posty: 4

 
My lubimy jeździć do Świnoujścia, bowiem stamtąd mamy blisko do Niemiec. Nie trzeba nawet brać pojazdu żeby tam pojechać. Korzystamy z rowerów i to są niezapomniane chwile według mnie to miejsce dla singli, zakochanych jak i dla rodzin z dziećmi.

andrzej99

Posty: 13

 
Zawsze wybieramy apartamenty w świnoujściu przy promenadzie od tej firmy https://promenadaapartamenty.pl. Jesteśmy naprawdę zachwyceni, jakością usług i tym całym miejscem.

Renatka2

Posty: 29

 
Wynajmujmy w kilka osób apartamenty w świnoujściu. Ceny są zawsze jednym z niższych, jakie znajdujemy nad morzem. To, dlatego że rozmawiamy z właścicielem, a nie dziesięcioma pośrednikami, którzy naliczają sobie koszty.

Pol-Trans

Posty: 13