pokoje gościnne nad jeziorem Drawsko

pokoje gościnne nad jeziorem Drawsko

Witam. Chcę zorganizować wesele w jakimś urokliwym miejscu i w sumie niedaleko Połczyna Zdroju mam jezioro Drawsko. Jest tam gdzie wynająć salę wraz noclegiem dla gości? Polecicie kogoś?

090913123

Posty: 12

 
Ja to dość często jeżdżę nad Drawsko, zwłaszcza w Starym Drawsku mi się podoba. Urokliwe miejsce nad samym jeziorkiem. W sumie też dobry dojazd, zwłaszcza jak się jedzie od północy od strony Połczyna. Tutaj mam taką swoją ulubioną restaurację Stary Drahim się nazywa. Oprócz dobrego jedzenia (polecam kołduny) są też pokoje gościnne. Zdjęcia masz na ich stronie starydrahim.pl. Pozdrawiam serdecznie!

HKrokiew

Posty: 34

 
Kiedy to ja ostatni raz byłem w tych okolicach...? Chyba ze sto lat temu, w każdym razie baaardzo dawno. Ale pobyt wspominam świetnie. Łowiło się ryby, chodziło na grzyby...czas relaksu ;)

emkaer

Posty: 13

 
W Czaplinku i okolicach to jestem niby często, ale raczej nie w celach turystyczno – wypoczynkowych, tylko w biznesach, także na ten temat mógłbym więcej powiedzieć...

mokwas

Posty: 20

 
A w ogóle to jak ceny za pokoje wyglądają nad Drawskiem? Ile trzeba zapłacić tak średnio za pokój dwuosobowy? Ktoś może coś orientacyjnie rzucić?

Kolekcjoner

Posty: 30

 
Malownicze okolice, idealne do robienia zdjęć. Zrobiłem nad jez. Drawsko kiedyś sesje jednej młodej parze, fajnie wyszło. Ale co do Twojego pytania to – nie mam pojęcia.

Reg00

Posty: 19

 
Nom na pewno pojezierze jest bardzo ładne, jedne z najpiękniejszych w Polsce moim zdaniem, warto tu przyjechać. A co do obiektów typowo turystycznych, to nie za bardzo bym miał co polecać. Trochę pod tym względem to tutaj kuleje.

MalinovyKIKS

Posty: 34