Zna ktoś dobry nocleg?

Zna ktoś dobry nocleg?

Pilnie poszukuje noclegu na dzisiaj w Poznaniu, zna ktoś jaki tani i w miarę blisko centrum? Proszę o pomoc bo noc się zbliża i nie chce spać w aucie. :P

DaNceR

Posty: 10

 
Powiem tak, poszukiwałem już w paru katalogach firm poznańskich i na nieszczęście nie znalazłem nic ciekawego. Może jest ktoś z Poznania kto mógłby polecić jakiś dobry nocleg? Zależy mi na tym żeby w miarę szybko go sobie zarezerwować bo wyjazd w następnym tygodniu, dzięki z góry za pomoc.

Pozdrawiam serdecznie.

Garguł12

Posty: 24

 
Witaj, kiedyś tak jak ty szukałem hoteliku w Poznaniu. Mój wybór padł na http://www.hostel-jezyce.pl i okazał się to dobry wybór. Hotelik bardzo miły i przyjemny, komfort na najwyższym poziomie. Osobiście polecam i wiem, ze z pewnością będziesz zadowolony. Cena także bardzo okazyjna, w tej samej na pewno nie znajdziesz nic lepszego.

Damianek34

Posty: 35

 
Musisz mi podać konkretniejsze informacje zanim będę w stanie ci cos doradzić. Podaj chociaż dzielnicę, w której poszukujesz noclegu. Poznań to wielkie miasto i chyba nie chcesz dojeżdżać 20 kilometrów w miejsce, które musisz odwiedzić. Na PW wyślę ci listę sprawdzonych noclegów to wybierz sobie z niej coś, może coś ci przypadnie do gustu.

Myszka45

Posty: 15

 
Witaj, kiedyś tak jak ty poszukiwałem hoteliku w Poznaniu. Mój wybór padł na http://www.hostel-jezyce.pl i okazał się to dobry wybór. Hotelik niesłychanie miły i przyjemny, komfort na najwyższym poziomie. Osobiście polecam i wiem, ze z pewnością będziesz usatysfakcjonowany. Cena zarówno niesłychanie okazyjna, w tej samej na pewno nie znajdziesz nic lepszego.

Koktus

Posty: 25

 
Witaj, na nieszczęście nie jestem w stanie polecić Ci nic konkretnego natomiast poszukaj po katalogach firm a tam w zakładce noclegi i hotele na pewno coś odnajdziesz. W poznaniu jest wiele hoteli także i tych tanich.

Mam nadzieję, że pomogłem.

HARY1953

Posty: 27

 
Witaj chyba wiem co będzie dla ciebie najlepszym rozwiązaniem. Kiedyś znajomy był w poznaniu w hotelu: http://www.hostel-jezyce.pl. Wspominał, że nocleg niesłychanie fajny, przytulne pokoje, niska cena i dużo interesujących elementów za darmo jak kuchnia itp. Myślę. Że będzie to porządne miejsce na nocleg.

ekjynio

Posty: 20

 
Witaj, wielokrotnie była w Poznaniu lecz za każdym razem wybierałam inny nocleg. Nie da się wybrać nic dobrego i wiecznie tam wracać, bynajmniej jak tak miałam. Niestety częstokroć też idealne hotele są zarezerwowane a ja przypominam sobie za późno o tym. Jakbyś odnalazł coś dobrego i wartego polecenia to odśwież ten temat i daj znać, może więcej ludzi skorzysta z tego.

Abaddon616

Posty: 22

 
Niestety nie jestem w stanie doradzić ci nic konkretnego ale nakieruje cię żebyś szukał po katalogach firm w Poznaniu, tak na pewno coś znajdziesz jeżeli nikt ci nie podpowie konkretnego miejsca. Spodziewaj się, że na weekend hotele będą pełne.

NowePRO

Posty: 28

 
Witaj, chyba wiem czego szukasz. Parę tygodni temu byliśmy z zoną w Poznaniu i zatrzymaliśmy się w Hostelu Jeżyce. Tutaj masz linka: http://www.hostel-jezyce.pl. Bardzo niska cena a pokoje są bardzo piękne i komfortowe. A obsługa bardzo miła zarówno swobodnie mogę polecić.

Ofertę odszukasz na stronie.

vokalek

Posty: 27