Pole namiotowe władysławowo, co polecicie??

Pole namiotowe władysławowo, co polecicie??

Szukamy na te wakacje domków kempingowych nad morzem. Być może nie jest jeszcze za późno. Jeśli znacie jakieś sprawdzone miejsca, to dajcie znać. Nie chcielibyśmy źle trafić.

Z góry dzięki za zainteresowanie.

mercedess

Posty: 2

 
Ja też poszukuję stadniny koni nad morzem, nie znam żadnego ośrodka, który miałby na swoim terenie stadninę, a to niesłychanie ekstra atrakcja. Zerknę na wasze propozycje.

Wygodniś22

Posty: 11

 
Jak szukasz pokoi gościnnych nad morzem to bez obaw można skorzystać z ośrodka proponowanego na forum. Wiele naszych znajomych tam wyjeżdżało, a w tym roku również i my jedziemy.

Damiano

Posty: 20

 
Myślę, iż największą atrakcją dla dzieci będzie stadnina koni we władysławowie. Mieści się na terenie ośrodka, więc nie trzeba nigdzie jeździć. Moje dzieci w tamtym roku były zachwycone przejażdżkami na kucykach. Także polecam wszystkim gorąco.

repta32

Posty: 20

 
My zawsze wyjeżdżamy do Władysławowa, taka nasza tradycja:) Polecamy więc te domki kempingowe nad morzem http://www.domki-kempingowe.com.pl. Sprawdzone od lat.

kamap92

Posty: 16

 
Ostatnio zastawiałam się właśnie co wybrać, czy wyjazd w góry czy spa nad morzem. Wygrało jednak morze, do naszego polskiego morza mam po prostu sentyment.

joziq34

Posty: 27