noclegi lubelskie

noclegi lubelskie

Fajnie byłoby spędzić urlop w tym roku gdzieś w jakiejś głuszy:-) W planie jest mazurska wieś, jakieś gospodarstwo agroturystyczne. Szukam takich ofert noclegowych, pomożecie?

hazi32

Posty: 13

 
;) Ja to lubię na wsi odpoczywać. Cisza, spokój, sielsko anielsko po prostu;) Ostatnio wybraliśmy się z żoną na takie właśnie wiejskie wczasy na Lubelszczyznę, nieopodal Janowa...Poezja. Co do strony z ofertami tego typu to na www.villages.pl jest sporo fajnych miejsc. Noclegi cenowo dość tanie, zwłaszcza jak porównamy z ofertą noclegową kurortów.

MShR

Posty: 20

 
Witam! Ja bardzo lubię wiejskie klimaty, dla mnie nie ma lepszej opcji niż właśnie agroturystyka – łowienie ryb, grzybobranie, ognisko...to są moje klimaty;) Mam o tyle fajnie, że mam swój drewniany domek z dala od miasta to tam sobie jeździmy z żonką odpocząć;-)

Dersei02

Posty: 20

 
Przejrzałem kilka stron z ofertami i chyba największy wybór to mieli na www.villages.pl. Tutaj są stosunkowo tanie ośrodki, ale zadbane. Właśnie napisałem do dwóch z pytaniem o wolny termin i czekam na odpowiedź.

zooazool

Posty: 24

 
Nie mam pomysłu co Ci doradzić tutaj. Za bardzo się nie orientuję. Szczerze mówiąc to ostatni raz gdzieś wyjeżdżałem na wakacje kilka lat temu...teraz jak mam urlop to raczej siedzę w mieście, ewentualnie gdzieś nad jeziorko się podjedzie...

alek45

Posty: 24

 
Szukałem niedawno jakiejś oferty noclegowej w kraju, to byłem w szoku, że jest aż tak dużo portali z ofertami. Masakra. Ciężko się było zdecydować na jakiej stronie przeglądać oferty...;P

Wwalczuś

Posty: 25

 
Niedawno wróciłem z urlopu...;) Byłem w takiej malowniczej miejscowości na Podlasiu, w gospodarstwie agroturystycznym, które znalazłem w sieci. Naprawdę fajnie się tak odłączyć od cywilizacji. Polecam każdemu!

aliOner

Posty: 14