Domki letniskowe Władysławowo - POMOCY!!

Domki letniskowe Władysławowo - POMOCY!!

Witam serdecznie.

Jakie wyposażenie mogą mieć domki letniskowe we Władysławowie? Nigdy wcześniej nie wynajmowałem domku letniskowego, więc nie wiem, jakie powinienem mieć wymagania.

jesika

Posty: 11

 
Z mojego doświadczenia wynika, że domki letniskowe we Władysławowie kosztują od 150 do 260 zł za dobę, gdy w rachubę wchodzi obiekt mogący pomieścić od 4 do 6 osób. Wiele zależy od tego czy wynajmujecie domek w sezonie bądź poza nim.

lunatyx

Posty: 18

 
Ciekawiło mnie niedawno, co mają mi do zaoferowania domki nad morzem. Byłem niezmiernie pozytywnie zaskoczony, gdy znalazłem ofertę, jaka obejmowała wynajem domku z kuchnią i łazienką, a także miejsce noclegowe. Może wpływ na cenę… zaledwie 200 zł miał majowy okres.

Rodon22

Posty: 16

 
Ośrodek SPA we Władysławowie, który mogę bez cienia wątpliwości rekomendować to http://oland.com.pl. Korzystając z oferty tego obiektu bez dwóch zdań nie pożałujecie.

Polecam.

Hihi_WWW

Posty: 12

 
Miałem okazję poczytać faktycznie dużo o ofertach domków letniskowych nad morzem. Dzięki znalezionym na tym forum poradom zarezerwowałem domek za zaledwie 150 złotych.

Eksperttt45

Posty: 32

 
Mam wrażenie, że ośrodek spa nad morzem to przedmiot zainteresowania wielu obecnych tutaj forumowiczów. Wydaje mi się, że najlepiej wybrać go na podstawie rekomendacji, bo żaden inny sposób obecnie nie przychodzi mi do głowy. Poczytam jeszcze Wasze opinie :)

czubek67

Posty: 12