Ustronie Morskie nocleg

Ustronie Morskie nocleg

Witam Państwa serdecznie, w tym roku zamierzam spędzić z rodziną okres świąteczny poza domem. Chcemy z bliskimi wyjechać nad morze. Szukam raczej kompleksu wypoczynkowego na minimum dwa tygodnie. Najlepiej, aby we wskazanym kompleksie znajdował się rozbudowany dział zabaw dla dzieci i atrakcje dla osób dorosłych. SPA to absolutne minimum. No i jeszcze bliski dostęp do plaży mnie interesuje. Czy znacie oferty hoteli, które spełniają podobne wymagania? Bardzo proszę Państwa o odpowiedzi. Dość pilna sprawa się robi :)

namok

Posty: 3

 
Zapisz się do newsletterów hoteli, na Facebooka, na Google+, dawaj pozytywne recenzje. W ten sposób dostałem wiele razy od menedżera hotelu pokaźny rabat.

demon666

Posty: 6

 
Najlepiej do hotelu jechać grupą, bo pobyty indywidualne zawsze więcej kosztują. Uważaj na ten punkt.

eloop

Posty: 8

 
Ustronie Morskie, Sianożęty, Kołobrzeg i okolice. Jeżeli chodzi o pobyt nad morzem to wyłącznie te miejscowości. Maksymalnie czyste plaże, nie ma wiochy :)

Kwatuszek

Posty: 15

 
Dla rodziny zalecam hotele z całodobowym monitoringiem i z ogarniętymi ochroniarzami.

miclon

Posty: 18

 
Nad morzem szukaj połączenia hoteli z apartamentami i domkami letniskowymi. Przyda się też spory plac zamknięty hotelu, możliwość organizacji grilla. Nie każdy hotel nad morzem posiada własny teren zielony do dyspozycji gości, a to jednak ważna zaleta.

Klarka34

Posty: 11

 
Hotel Imperiall.pl jest bardzo ciekawy, jeżeli chodzi o organizację pobytu nad morzem. Czyściutka plaża tuż obok kompleksu. Masz możliwość spędzania czasu wolnego nie tylko w standardowym pokoju hotelowym, ale także w apartamencie w domku. Z dziećmi wychodzi wyjazd idealny, bo masz plac zabaw, animację aktywności dla najmłodszych. Dla dorosłych SPA, szlak wycieczek rowerowych i pieszych. W tym roku wybudowali super basen kryty ze zjeżdżalnią i strefą dla dzieci. Jedzenie świetne. Obiekt jest bardzo zabezpieczony. Całodobowy monitoring, widoczni ochroniarze. Pierwszy raz miałem kontakt z hotelem dwa lata temu. Uczestniczyłem w jubileuszu firmowym. Od tamtej pory jestem dwa razy do roku.

RufleX

Posty: 16

 
Zawsze rezerwuję pobyty w hotelach poza sezonem, bo jest znacznie taniej. Praktycznie wszystkie hotele gwarantują wtedy ciekawe rabaty.

johncena67

Posty: 8

 
Przed wyborem hotelu oceń ilość miejsc noclegowych. To istotne przed pobytem w sezonie. Lepiej, aby hotel miał dość dużą powierzchnię i optymalne warunki monitoringu (całodobowe).

k124l

Posty: 11