Zapodajcie dane na hotel, coś sprawdzonego !!

Zapodajcie dane na hotel, coś sprawdzonego !!

Hejka!

Poszukuję cudownego hotelu dla mnie i dla mojego misiaczka gdzieś w woj. Wielkopolskim. Jedziemy z Wawy do Berlina i chcemy zrobić sobie zrobić przystanek gdzieś blisko Poznania, albowiem chcemy tam wpaść przy okazji. Mam jedną sprawę do załatwienia przed wyjazdem.

KOSHiii

Posty: 30

 
Kurcze trudno powiedzieć gdzie tu zrobić fajny wesele, boj natomiast też nie jeżdżę tak po świecie, nawet Warszawy jako naszej stolicy nie zwiedziłam za niezmiernie, albowiem kurcze ja tak raczej nie latam po polsce ;) generalnie raz w życiu tylko byłam za granicą (w Irlandii, gdzie było super). Polecam Tobie poszukać jeszcze na innych forach, albo może jakiś archiwalny wątek w jakim laski piszą o tym samym. W końcu co chwilkę ma ktoś wesele i ślub wobec tego powinnaś coś znaleźć ja myślę, niezmiernie za ciebie trzymam kciuki, uwielbiam śluby!

Luutor

Posty: 28

 
Dla tych pracowników co pisałeś to mam coś extra ;)

Sam krzystałem i jest rzeczywiście ciekawie. http://szablewski.pl/upload/pd3.pdf zaznajom się z tym albowiem rzeczywiście jest to coś co pomoże się zrelaksować dość niedrogo. Ja tam byłem prawie miesiąc temu i już kombinuję jak się znów wyrwać, lecz póki co mam szkolenia, paru łepków przyjęło, zapłaciło no to dzisiaj nie będę sie wyrywał jedynie poczekam, aż ich wyszkolę ;) Ogólnie też fajne panie się tam kręcą, więc chłopaki powinni być zadowoleni.

Pozdrawiam.

uiids

Posty: 30

 
Szablewski to piękny hotel, który posiada niezwykle elegancją sale i jest niedaleko Poznania ;) Wejdź sobie na galerię a jak Ci się spodoba to możesz do nich napisać kiedy mają terminy (o ile mają). www.szablewski.pl tu masz galerię, ten hotel naprawdę zrobił wielkie wrażenie. Tym bardziej jak się palą wszystkie światła, wówczas wygląda naprawdę bajecznie i romantycznie, byłam z mężem i wspominam niezwykle dobrze, tym bardziej że obsługa jest naprawdę miła a nie tylko sztucznie miła, jak to niekiedy bywa.

Jjoannna

Posty: 18

 
Na wesele to ja nie wiem gdzie w Poznaniu, albowiem w sumie to zależy ile masz gości. Nie wiem nawet czy w samym Poznaniu jest coś ciekawego, albowiem to na ogół najlepsze sale są za miastem ;) ja też za miastem chcę brać wesele, choć póki co jesteśmy narzeczeństwem i nie mamy kasy na takie fajne wesele i odkładamy, żeby nie musieć brać kredytów na nowej drodze życia :P Trzymam kciuki, żeby ten twój i jego dzień to był jeden z najlepszych w waszym życiu i żeby każdy to wspaniale wspominał.

Buziak, papa :*

wielgi

Posty: 31