Ośrodek w lesie spa, co polecicie ?

Ośrodek w lesie spa, co polecicie ?

Gdzie jeździcie nad morze? Zaproponujcie jakiś ośrodek w lesie nad morzem. Ceny oczywiście są niezmiernie ważne, choć na niskie nie ma co liczyć. Z góry dzięki. Piszcie, bowiem szybko muszę się na coś zdecydować.

cecylia

Posty: 6

 
Kilka razy byłyśmy na polu namiotowym nad morzem. Zawsze było ok. W takich ośrodkach dbają o komfort, łazienki itp. rzeczy. Moja mama nigdy nie jeździła z nami jak byłyśmy z siostrą młodsze, dlatego teraz nadrabiamy zaległości ze znajomymi. Takie wakacje to są wakacje. Polecamy wszystkim nocleg pod chmurką.

jagieloniab0000

Posty: 7

 
Tam najbardziej podobały mi się letniskowe domki, w Chłapowie nad morzem można odpocząć, bo przyjezdnych nie jest tak dużo jak w większych miastach. Jak trafisz na dobry moment, jest naprawdę fajna atmosfera. Byliśmy pod koniec sierpnia, akurat pogoda nie bardzo dopisała, ale źle nie było.

szabloniki

Posty: 15

 
Polecam własne osobiste i ulubione spa nad morzem. To taki mały kurort. Dla tych co kochają konie i dla tych, którzy lubią leniuchować, plaża blisko 200 m http://oland.com.pl.

Koniecznie odwiedźcie to miejsce.

874509

Posty: 17

 
Do takiego ośrodka wczasowego spa nad morzem chce się wracać. Kwestia czystości, komfortu, iż nie musisz nigdzie chodzić po coś do jedzenia jest niezwykle istotna. Blisko morze, to jeszcze jest znaczny plus, wobec tego zawsze wybieram właśnie takie.

21gregorek

Posty: 10

 
Jak pobyt nad morzem to tylko w letniskowych domkach nad morzem. Nie mogłabym wybrać namiotów czy nawet pokoi, bo tylko w swoim domku można tak faktycznie odpocząć i czuć się niezależnym.

Budowlanic23

Posty: 23