Kameralny dwór na Mazurach

Kameralny dwór na Mazurach

Czy waszym zdaniem opłaca się teraz planować Wielkanoc na Mazurach i jakie są koszty takiego rozwiązania wypoczynkowego?

CzarnyBlant

Posty: 11

 
Mazury są przepiękne w okresie wiosennym. Zdążyłem odbyć tam super spływy kajakowe. Biwakowałem też, ale bardziej bym polecił wynajęcie pokoju w jakimś tanim dworku, przekształconym na hotel.

To jeden z najtańszych regionów w Polsce pod względem turystycznym, a jakość jest znakomita.

Mimotek45

Posty: 17

 
Bardzo dobrą ofertę posiada na Wielkanoc Dwór Kaliszki http://dworkaliszki.pl/index.php/pl/oferty-specjalne/wielkanoc2014. Lokalizacja jest genialna. Sama zieleń, a pobyt spędzasz w zabytkowych pokojach, precyzyjnie odrestaurowanych. W jednym miejscu masz wszystko, czego potrzeba do odpoczynku. Jeżeli szybko zarezerwujesz miejsce to jeszcze zgarniesz zniżkę. Według mnie świetna szansa dla rodzin i par ze względu na ciszę i rodzinną atmosferę z wieloma zabawami. Staram się być tam na wiosnę. Może się nawet w tym roku spotkamy. Daj znać, jak coś, czy ci się podoba :)

Klakier

Posty: 24

 
Poczekaj na oferty z portali dotyczących zakupów grupowych. Może akurat coś trafisz. Ja zarezerwowałem sobie dwie oferty. Akurat teraz masz do czynienia z takim okresem, że znajdziesz sporo promocji typu first minute. Mazury to świetny wybór.

Nie odstają poziomem od kurortów zagranicznych, w których bywam przynajmniej raz na dwa lata.

agdb1301

Posty: 32

 
Majówkę bym polecał tutaj http://dworkaliszki.pl/index.php/pl/oferty-specjalne/majowka. Idealna opcja dla par lub rodzin z dziećmi. Internet, place zabaw, strefa Wellness, restauracje. Moja córka rok temu nawet pierwszy raz w życiu konno tam jeździła pod nadzorem.

Często tam bywam na wiosnę, bo cisza niesamowita i ludzie inni niż w mieście, a to chyba najważniejsze, biorąc pod uwagę nowoczesne formy wypoczynku.

Szukamdropa

Posty: 40

 
Na Mazurach wszystko jest dopasowane pod turystykę. Ceny są niskie, nie ma pogoni za niczym. Czysta natura, spokój. Przyzwoity dojazd. Obserwowałbym na Twoim miejscu kwatery prywatne, ewentualnie dworki oddalone od głównych centrów ruchu. Wtedy znajdziesz ofertę najbardziej atrakcyjną cenowo.

kryzys

Posty: 15

 
Mazury mają swój specyficzny, spokojny klimat. Tam większość osób żyje z turystyki. Szukaj ofert samodzielnie i omijaj te najpopularniejsze, bo niekoniecznie spełniają oczekiwania gości. Z doświadczenia wiem, że lepiej wybrać coś oddalonego od głównych centrów zabaw i sobie przyzwoicie, spokojnie odpocząć w znacznie niższej cenie.

Kolekcjoner

Posty: 28

 
Na Mazurach polecam żeglowanie, kajaki i obowiązkowo lot widokowy motolotnią. Ekstremalnie przyjemne przeżycia, a jak masz odwagę to jeszcze ze spadochronem skoczysz.

Doceniam fakt, że w tym regionie czas się zatrzymał.

usek

Posty: 44

 
Na Mazurach chce się żyć. Jest bardzo tanio, profesjonalnie, a poziomem region nie odstaje od kurortów zagranicznych. Zapewniam szczerze, bo zakochałem się tam w kilku miejscach.

Naturalne33

Posty: 20