Noclegi Poznań, gdzie się udać ?

Noclegi Poznań, gdzie się udać ?

Dzień dobry. Szukam noclegu w Poznaniu, który będzie dostępny w atrakcyjnej cenie, a warunki w obiekcie będą co najmniej przyzwoite. Dobrze byłoby, aby nocleg był blisko centrum. Jakieś propozycje?

dddd000

Posty: 14

 
Mam duże doświadczenie, jeśli chodzi o wybór noclegów w Poznaniu.

Kluczowa jest dla mnie lokalizacja, bo chcę uniknąć dużych wydatków na komunikację miejską, która jest przecież dość droga.

Przed wyjazdem sprawdzałem zawsze opinię o noclegach, cenę i często próbowałem negocjować :)

Black_Riot

Posty: 18

 
Ze swojej strony, gdy potrzebujecie miejsca na noclegi w Poznaniu możecie wziąć pod uwagę portale zakupów grupowych, bo ja z nich aktywnie korzystam. Często po prostu wybieram interesującą mnie lokalizację, a niektóre miejsca noclegowe dostępne są za 50% nominalnej ceny.

To łatwy sposób na oszczędność.

Himu87

Posty: 16

 
Zawsze, gdy podnoszona jest dyskusja o hostelu w Poznaniu to podsuwam swoją propozycję, a mianowicie http://hosteljezyce.pl. Odwiedziłem zaledwie raz ten hostel, lecz mam niezmiernie pozytywne wrażenia i chcę odwiedzić ich po raz kolejny.

Mam nadzieję, iż będzie to możliwe w satysfakcjonująco krótkim czasie, ponieważ mam to w planach.

kevin888

Posty: 37

 
Mam rzeczywiście pozytywne doświadczenia z tym, jak interesował mnie hostel Poznań.

Okazało się, iż na obrzeżach miasta jestem w stanie zapłacić zaledwie 25-30 złotych i spędzić noc w przyzwoitych warunkach. To było dla mnie budujące, albowiem wydawało mi się, iż koszt wyniesie minimum 50 złotych.

Lupusx

Posty: 12

 
Wśród poniektórych ludzi panuje przekonanie, iż hostel w Poznaniu może być wyłącznie drogi lub oferować bardzo kiepski komfort.

Pozwolę się z tym nie zgodzić, ponieważ kilka tygodni temu spędziłem weekend w Poznaniu, a za 3 noclegi zapłaciłem 150 złotych. Nie sugerujecie się opiniami innych, zweryfikujcie ich „rewelacje” :)

szarky

Posty: 8

 
Widzę, że wiele osób tutaj korzysta z ofert noclegowych hosteli, które moim zdaniem są lepsze od hoteli. Rzekomo niższy komfort to bujda, bowiem niektóre hotele potrafią być nieposprzątane i zapuszczone, natomiast różnie bywa także z hostelami, więc warto mieć na oku coś sprawdzonego.

Czasami sprawdzenie opinii i recenzji pomaga uchronić przed kiepskimi noclegami.

codePerformance

Posty: 16

 
Trudno mi wskazać jedno miejsce, które oferuje najlepsze noclegi w Poznaniu.

Spore znaczenie mają żądania klienta, bowiem niektórym zależy wyłącznie na niskiej cenie i kawałku łóżka, natomiast inni chcą nowego obiektu, samodzielnego pokoju, własnej łazienki, dostępu do Internetu oraz sporo innych. Znaczny komfort równa się wyższej cenie, co niektórzy powinni zrozumieć.

Begin22

Posty: 15

 
Moi koledzy niedawno szukali noclegów w Poznaniu i udało im się zarezerwować hostel, w którym koszt od osoby wyszedł 30 złotych za nocleg. Nie wydaje mi się, aby istniała szansa odszukać coś bardziej konkurencyjnego.

W sumie rezerwowali w 6 osób pokój, który był właśnie na tyle miejsc i miał niezbyt wygodne łóżka, ale coś za coś :)

sgm56

Posty: 11