hotel ze spa

hotel ze spa

Witajcie. Potrzebowałbym namiaru na salę weselną gdzieś w północnej Polsce, najdogodniejsze byłyby Kaszuby. Oczywiście sala plus nocleg! Macie sprawdzone

malma

Posty: 7

 
Jak już szukam noclegu to najczęściej na zakupach grupowych, można tam faktycznie sensownie przyoszczędzić. Jeszcze z takimi gruoponami itp. to nie miałem złych doświadczeń, choć różnie mówią.

Odi

Posty: 12

 
Słyszałam o bardzo fajnym hotelu parę km na południe od Kołobrzegu, ale nazwy sobie już nie przypomnę. Znajomy był z żoną na trochę przedłużony weekend i wspominał z entuzjazmem warunki.

beata77

Posty: 14

 
Na Walentynki zabrałem swoją lubą na taki pobyt wraz całym pakietem zabiegów SPA koło Juraty i było genialnie. Ogólnie to polecam takie wypady, o wiele lepszy prezent moim zdaniem, niż kupienie jakiejś rzeczy. Zawsze pozostają wspomnienia i można razem spędzić czas.

grzes3345

Posty: 14

 
Ja to mam średnie doświadczenia ostatnio jeśli chodzi o noclegi. Raczej wybieram lepsze i sprawdzone hotele, a często i tak jest problem z brudem...najbardziej są łazienki nie doczyszczone.

GGregbard

Posty: 15

 
Wolę w sumie wynająć domek niż nocować w hotelu czy pensjonacie. Wbrew pozorom wynajęcie domku w górach, na Mazurach czy nad morzem wcale nie jest takie drogie, a człowiek zyskuje pełną niezależność.

zasscier76

Posty: 43

 
Jest trochę ciekawych ofert noclegowych, akurat jestem na bieżąco, bo szukam już dobrego miejsca na wyjazd w czerwcu z całą rodzinką. Urlopy są już zaklepane, teraz pozostaje tylko nocleg zarezerwować:-)

Kitas

Posty: 11

 
Mi się szykuje, że będę miał parę dni wolnego w maju to chyba z dziewczyną wyskoczymy gdzieś na weekend. Plany jeszcze nieskonkretyzowane, ale może Mazury, ewentualnie Kaszuby.

angola2

Posty: 7

 
Jeśli chodzi o hotel ze SPA to najlepsze mam wspomnienia z pobytu w Przechlewie. Hotel nazywa się Aubrecht i w zasadzie jest położony pośród lasu, nad samym jeziorem. Na stronie www.hotelaubrecht.pl jest dokładny opis pokoi. Myśmy nocowali w apartamencie z mężem i komfort był iście królewski – czysto, pachnąco, wszystko wykończone ze smakiem i pomysłem.

Czarek

Posty: 9

 
Coraz więcej teraz działa hoteli na poziomie. Można rzeczywiście nawet apartamenty znaleźć w dobrych cenach, mimo że standard mega wysoki.

sttachu4

Posty: 30