Kołobrzeg wynajem apartamentów, poszukuję!

Kołobrzeg wynajem apartamentów, poszukuję!

Interesują mnie luksusowe apartamenty w Kołobrzegu. Ma być basen i inne udogodnienia. Cena nie ma znaczenia. Dla mnie liczy się komfort na wysokim poziomie. Co mi możecie doradzić?

Michałek

Posty: 1

 
Wybrałem luksusowy apartament w Kołobrzegu w tej firmie http://www.balticpolanki.eu/pl/apartament/. Mają rzeczywiście luksus w niezwykle przystępnej cenie. Apartamenty z pełnym wyposażeniem. Polecam wszystkim.

Kobitka22

Posty: 4

 
Kiedyś mieszkaliśmy w kwaterach u osób, niemniej jednak to nie miało sensu. Teraz tylko apartamenty z wyposażeniem i zlokalizowane w jakimś super miejscu.

Kobitka22

Posty: 2

 
Z tego, co wiem o apartamentów na wynajem w Kołobrzegu jest niezmiernie dużo. Mnie się akurat Kołobrzeg podoba, bo lubię nieco większe miasta, lecz nie niezmiernie wielkie. Wszędzie dojdę i można tam zobaczyć ciekawe miejsca. Można też przepłynąć się statkiem.

sheinsane

Posty: 18

 
Apartamenty są super. Spore, komfortowe i niezmiernie dobrze wyposażone. Według mnie nic tańszego i lepszego się nie znajdzie, zatem należałoby to rezerwować.

GGregbard

Posty: 6

 
Wybór apartamentów jest niezwykle duży, wobec tego jeśli ktoś chce to znajdzie coś ciekawego. Pożądane byłoby uprzednio szukać, bo liczba apartamentów na wynajem w Kołobrzegu jest znaczeni większa i prościej można będzie dopasować coś pod swoje wymagania i oczekiwania.

syrena88

Posty: 8

 
Dla mnie może jest za zimne, a do tego trudno trafić z pogodą. Według mnie lepszym rozwiązaniem będzie jednak wybrać sobie góry. Oczywiście trzeba lubić chodzić po górach. Buty, ubranie i w drogę. Widoki niezapomniane. Każdego roku jedziemy w góry i jeszcze nikt z nas nie narzekał, dlatego polecam takie miejsca.

Pięknaaa12

Posty: 40

 
Każdy znajdzie dla siebie w Kołobrzegu na wynajem apartamenty, bowiem jest ich wiele. Ceny są zależne od długości pobytu, niemniej jednak i od wyposażenia apartamentu. Im coś lepsze tym droższe, niemniej jednak jednocześnie niezwyklej komfortowe.

tigra32

Posty: 11

 
Mnie wystarczy namiot nad morzem i jestem szczęśliwy, lecz znajomi wynajmowali jakiś luksusowy apartament w Kołobrzegu. Dowiem się dokładnie gdzie to było to podeśle stronę i zainteresowani mogą wtedy sprawdzić, co tam się odnajduje interesującego.

namok

Posty: 11