Hotel w POZNANIU!

Hotel w POZNANIU!

Jestem pracodawcą i szukam hotelu dla swoich dwóch pracowników, którzy będę mieli szkolenia w Poznaniu. Ma być internet bezprzewodowy (bowiem chłopaki mają zdawać raporty po szkoleniach) i ma być w miarę tanio lecz wygodnie.

Znacie coś?

yarofe

Posty: 34

 
Nie mogę ci nic tutaj polecić. Mieszkam w Poznaniu, ale po hotelach się nie rozbijam :P w centrum to raczej odszukasz same drogie hotele, które są takie wiesz nowobogackie i generalnie takie sztywniackie trochę, więc raczej w ścisłym centrum nie odszukasz hotelu, który będzie fajne dla małych dzieci czy starszych osób, według mnie poszukaj coś pod Poznaniem, bowiem wówczas zawsze jest trochę ciszej i taniej.

jajosz12

Posty: 38

 
Na skórzewskiej w Poznaniu masz taki miły pensjonat. Kumpla dziewczyna tam pracowała w barku i mówił, że tam jest właśnie taki klimat miły i nie ma mnóstwo osób, bo to nieduży pensjonat. Nie wiem ile tam jest pokojów, niemniej jednak zadzwoń to się wszystko dowiesz. Wpisz w mapie googla to ci znajdzie pensjonat i zobaczysz czy ci się okolica podoba, obecnie w googlach można sobie pooglądać zdjęcia z okolicy ;-)

pietryn045

Posty: 31

 
Ja sobie liczę kalorie wobec tego nawet nie jem gdy jestem w hotelach to co proponują, albowiem na ogół to jest kaloryczne jedzonko, rzadko kiedy mają wafle ryżowe i mięsko na parze w takich miejscach, natomiast kanapek i jajek nie jem albowiem nie mogę. Musisz poszukać w necie najlepiej, albowiem z takim tématem to za niezmiernie ci nie pomogę, niemniej jednak ogólnie wiem, iż napewno coś odszukasz, albowiem ogólnie polak lubi zjeść przyzwoicie.

Szukamdropa

Posty: 40

 
Kurcze nie wiem za niezwykle jaki hotelik mogę Ci polecić w samym Poznaniu jest ich wiele, natomiast ja raczej wybierałem te hotele, jakie były dzisiejsze, wolę prostotę i szkło niż swojski klimat, albowiem taki mam w domu i mi wystarczy. W centrum to raczej otrzymasz albo właśnie coś szlanego, albo coś po taniości i w kiepskim stanie, weź może sprawdź czy poza granicami Poznania coś odszukasz. Wielokrotnie w jakiejś małej mieścinie pod miastem są rzeczywiście fajne ośrodki, takie właśnie klimatyczne.

korasek

Posty: 38

 
Ja sobie liczę kalorie dlatego nawet nie jem gdy jestem w hotelach to co proponują, bo na ogół to jest kaloryczne jedzonko, rzadko kiedy mają wafle ryżowe i mięsko na parze w takich miejscach, a kanapek i jajek nie jem bo nie mogę. Musisz poszukać w necie najlepiej, bo z takim tématem to za niezmiernie ci nie pomogę, lecz ogólnie wiem, że napewno coś znajdziesz, bo ogólnie polak lubi zjeść dobrze.

Nikuś32

Posty: 29

 
Ja niesłychanie lubię podróżowanie i w Poznaniu też byłam, lecz nie pamiętam w jakim hotelu, to było coś w centrum raczej więc nie to czego szukasz. Jak przejeżdżaliśmy to widzieliśmy wiele hoteli więc na pewno coś znajdziesz co odpowiada twoim oczekiwaniom, tylko musisz poszukać. Ceny nie kojarze, tym niezwyklej iż wtedy nie ja płaciłam tylko mój chłopak, więc tutaj też nie pomogę, mogę tylko trzymać kciuki ;-)

kwiat_r151

Posty: 30