Gdzie w Warszawie znaleźć salę konferencyjną?

Gdzie w Warszawie znaleźć salę konferencyjną?

Nie jestem zadowolony z ostatniego hotelu, który obsługiwał naszych gości w Otwocku i poszukuję innego obiektu w Warszawie i okolicach. Czy macie jakieś sprawdzone, eleganckie, fachowe ośrodki tego typu, jakie moglibyście ewentualnie polecić?

Hoteowo24h

Posty: 27

 
W stolicy to najlepsze sale są w okolicach Wału Miedzeszyńskiego. Robiliśmy tam już parę razy różne eventy oraz wszystko było git. Mają tam może jakieś dziesięć pokoi, jedną salkę – jak na własne potrzeby to fajne miejsce oraz mega tanie jak na Wawę.

NEO-MAxi34

Posty: 41

 
Nie no jest troszkę takich fajnych obiektów. Wiele pojawiło się nowych miejsc, które postawiły wysoko poprzeczkę konkurentom:) My już od dłuższego czasu korzystamy jednakże ze sprawdzonego resthotel.pl.

Znajduje się on w pobliżu S8, jak się wyjeżdża na Poznań. Można tutaj spokojnie dotrzeć z Okęcia, to ważne jak ma się gości zza granicy. Oczywiście jest dostęp do internetu, strzeżony parking, dużo pokoi oraz aż sześć sal, zarówno można zrobić tutaj ogromny event.

Eukalipto

Posty: 35

 
W Warszawie, Krakowie, albo we Wrocławiu to takich sal odnajdziesz dużo. Zresztą, powiem Ci szczerze, że dziś w każdej mieścinie jest nawet mały hotel, który obsłużyłby niewielką konferencję.

Co do ceny, to wiadomo im bliżej miasta tym drożej, choć niekiedy może być odwrotnie, zwłaszcza jeżeli chodzi o miejscowości turystyczne, które choć nie są spore, to mogą oznaczać spore ceny za wynajem sali.

Pszemeg

Posty: 43

 
Jestem już po poszukiwaniach i wydaje mi się, iż odnalazłem fajny hotel nieopodal Warszawy. Właściwie jedynie kilometr od administracyjnej granicy miasta, więc niezmiernie blisko:)

Chodzi o Rest Hotel, w którym jest pełna obsługa – 6 sal, 200 noclegów, długo czynna restauracja. Niesłychanie pozytywnie zaskoczył mnie cennik i fajne podejście szefostwa. Odezwę się jeszcze po konferencji, jak wszystko poszło. Pozdrawiam!

mati

Posty: 39

 
Takie centra konferencyjne w Warszawie to dzisiaj trzymają fason. Każdy walczy o klienta, a to jakością, zaś to ceną, a to jeszcze i jednym i drugim...

Z takich lepszych miejsc to mogę polecić chociażby Rest Hotel, który znajdziesz na wylotówce na Poznań. Niedaleko do centrum, dobry dojazd z Okęcia, lokalizacja miodzio pod każdym względem.

Co do bajerów jakie oferują to mają nawet dwa tory do kręgli i różne takie zabawki w specjalnym centrum rozrywki. Poza tym, naturalnie wygodne pokoje, restauracja działająca do późnych godzin nocnych i 6 sal konferencyjnych.

Dragnon

Posty: 33

 
W Warszawie, Krakowie, albo we Wrocławiu to takich sal odszukasz wiele. Zresztą, powiem Ci szczerze, że teraz w każdej mieścinie jest nawet mały hotel, który obsłużyłby niewielką konferencję.

Co do ceny, to wiadomo im bliżej miasta tym drożej, choć czasem może być odwrotnie, zwłaszcza jeśli chodzi o miejscowości turystyczne, które choć nie są spore, to mogą oznaczać olbrzymie ceny za wynajem sali.

Cronxxx

Posty: 38

 
W Warszawie, Krakowie, albo we Wrocławiu to takich sal znajdziesz wiele. Zresztą, powiem Ci szczerze, iż obecnie w każdej mieścinie jest nawet mały hotel, który obsłużyłby niewielką konferencję.

Co do ceny, to wiadomo im bliżej miasta tym drożej, choć nieraz może być odwrotnie, szczególnie jeżeli chodzi o miejscowości turystyczne, jakie choć nie są gigantyczne, to mogą oznaczać spore ceny za wynajem sali.

wielgi

Posty: 31

 
Na własnej skórze sprawdziłem już chyba dziesięć takich miejsc. Zarówno powinni mi dać chyba jakiś medal i tytuł eksperta w tej dziedzinie :)

Powiem tak – poziom w Polsce jest rzeczywiście wysoki, jeżeli chodzi o organizatorów konferencji. Wcale nie mamy się czego wstydzić. Byłem w tamtym roku w Holandii, robiliśmy tam konferencję i jakościowo wcale nie ustępujemy tym zachodnim standardom. Hotele te same, obsługa tak samo dobra – nie ma większych różnic.

Pozdrawiam Wszystkich !

ltomzik

Posty: 35