reklama na samochodach

reklama na samochodach

Cześć. Ktoś wie w jaki sposób zleca się reklamę na tramwajach czy autobusach miejskich? Jakie są koszty tego typu akcji marketingowej? Dużo sobie życzy takie MPK za udostępnienie powierzchni pod reklamę? Pozdrawiam!

amrmas22

Posty: 5

 
Ktoś wie ile kosztuje wynajęcie billboardu na tydzień w takim mieście jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań....? No i druga rzecz, jak to wychodzi cenowo jeśli billboard stoi poza miastem np. przy jakiejś głównej drodze krajowej?

Piotr_21

Posty: 20

 
U siebie to dość szybko zauważyłem pozytywny wpływ reklamy zewnętrznej. Praktycznie z dnia na dzień telefony zaczęły dzwonić z coraz większym natężeniem. Powiem szczerze, że aż takiego efektu się nie spodziewałem.

umberko3

Posty: 17

 
Nie wiem gdzie taką reklamę zamówić, jeszcze nigdy nie korzystałem z czegoś takiego. Chociaż parę razy mi chodziło po głowie, żeby trochę bardziej się podpromować właśnie outdoorowo.

namok

Posty: 17

 
Miałem okazję niedawno zlecać reklamę na autobusach miejskich i cała promocja wypaliła pod każdym względem. Jest to wyjątkowo niedroga reklama o sporym zasięgu i skuteczności. Taki autobus miejski ma sporę powierzchnię reklamową, rzuca się w oczy i kursuje przez praktycznie cały dzień w tę i z powrotem. Jest to reklama której nie można nie zauważyć. Mi bardzo ładną, nowoczesną reklamę tego typu stworzyła agencja Epansa. Fajnie, że też dbali o serwis reklamy, także cały czas była w dobrym stanie. Na stronie expansa.pl można sobie sprawdzić niektóre ich realizacje.

saradonin

Posty: 31

 
Reklama reklamą, ale jednak nic nie zastąpi jakości usług, czy produktów. Jakość się zawsze broni i nie ma lepszej formy promocji imho.

Jasio

Posty: 2

 
Problemem wielu agencji reklamowych jest dzisiaj to, że nie mają zbyt kreatywnych pracowników. W każdym razie ja się zetknąłem już z kilkoma takimi biurami, gdzie powiem szczerze – sam bym wpadł na lepszą kreację...

TomekK

Posty: 8

 
Najważniejszy i tak jest sam pomysł na reklamę. Jeśli jest dobry pomysł, jakiś kreatywny i niebanalny to już kwestia ustawienia i wykupienia tablic, czy billboardów schodzi na drugi plan.

PucH2

Posty: 18

 
Dobrą opcją są te reklamy na autobusach, czy tirach. Jest to spora powierzchnia do ekspozycji, a przy tym reklama jest w ciągłym ruchu, co też zdecydowanie zwiększa jej zasięg. Na pewno opcja do rozważenia.

Aniusiaaa1

Posty: 15