POMOCY ! Namiar na drukarnię w Wawie ?

POMOCY ! Namiar na drukarnię w Wawie ?

Szukam firma, jaka zajmuje się drukowaniem na rolkach, najlepiej w Warszawie. Potrzebuję około 100 tys. karnetów firmowych co stanowi jakieś 10 tys metrów bieżących rolki papierniczej. Będę wdzięczny za polecenia wszystkich WYPRÓBOWANYCH drukarni.

Adam

Luutor

Posty: 28

 
Cześć!! Ja jestem za tym byś uderzył może w necie poszukać... w sensie, żeby napisać do osób, czy popytać może znajomych. Nie wiem w sumie czy taka zwykła drukarnia jest w stanie ci to prędko wydrukować, albowiem raczej to zajęło by niesłychanie długo. To raczej jakaś porządna maszyneria się za to zabiera. Nie wiem dokładnie gdzie Cię przekierować więc chyba po prostu zaproponuję Tobie szukania i jeszcze raz szukanie ;) zaś później jak odszukasz to dzwonienie i dowiadywanie się. Pozdrawiam serdecznie!!

usek

Posty: 44

 
Hej, dobrze trafiłeś, bo kilka dni temu właśnie wydałem zlecenie na wydruk rolkowy na kilka tysięcy rolek tych tutaj http://www.samindruk.com.pl jestem porządnej myśli, bo polecał mi ich mój kolega, który mówił, że korzysta z ich usług już od roku i średnio co dwa miesiące ma jakieś zlecenie. Wszystko idzie mu gładko zaś drukarnia dotrzymuje wszystkich terminów. Widać, że to doświadczona firma, mają wszystkie certifikáty i sporo koniecznych maszyn. Weź do nich napisz, bo wydaje mi się, że twoje zlecenie też leży w ich kompetencji.

Jacuś22

Posty: 33

 
Witam Cię również serdecznie :) i chciałabym ci pomóc, natomiast nie mam doświadczenia z drukowaniem czegokolwiek, albowiem w sumie to co muszę drukować to albo w domku, albo na uczelni a tam to są raczej drobne ilości, tyle iż często ;) Ja na twoim miejscu bym szukała w sumie w necie i wysyłała maile do tych drukarni z zapytaniem ofertowym z twojej strony. W końcu chyba im większe zlecenie tym lepiej dla nich, albowiem więcej kasy, więc o ile mają czas to pewno i wszystko wezmą xD

HARY1953

Posty: 27

 
Cześć, w Wawie masz drukarnię Samindruk o ile mnie pamięć nie myli, to jest na ulicy Bzowej, oni się specjalizują właśnie w wydruku wielu egzemplarzy i mają innowacyjne maszyny z tego co słyszałem. Ja generalnie miałem do wydrukowania takie podziękowania dla pracowników i ich rodzin za zaangażowanie i tego typu sprawy i było tego lekko ponad 200 i kolejnego dnia już od zlożenia pełnego zamówienia już mnie poinformowano, że jest gotowe. Wygladało to profesjonalnie i wszystkie proporcje zostały zachowane.

Orolniki

Posty: 22