tworzenie stron i sklepów internetowych

tworzenie stron i sklepów internetowych

Gdzie i za ile zakładają na dobrym poziomie stronki pod sklepy online? Już od dawna planuję, żeby wkroczyć ze sprzedażą na poletko internetowe, ale teraz w końcu jestem już gotowy i zdecydowany.

pawel253

Posty: 9

 
Przyzna się bez bicia, że dla mojej firmy jeszcze stronki nie zakładałem. Wiem, że w dzisiejszych czasach to norma, ale powiem, że mam tylu klientów, którzy do mnie docierają pocztą pantoflową, że jakoś nigdy nie potrzebowałem dodatkowej promocji.

Dosti

Posty: 20

 
Nie znam się, to się wypowiem ;) Parę lat temu firma z Warszawy mi robiła stronkę, ale teraz to sobie ich nazwy już nie odgrzebię...w miarę okej zrobili, w sumie dość szybko.

xacti

Posty: 11

 
Mi znajomy opowiadał że za swoją stronkę zapłacił coś koło tysiaka. Nie wiem nawet czy to dużo czy mało. Chyba dość sporo, co nie?

miko_poz

Posty: 11

 
Teraz tych agencji interaktywnych, które robią i prowadzą strony jest jak drzew w lesie. Tylko faktycznie, im większy wybór tym niekoniecznie łatwo jest trafić na dobrą jakość.

Marioleczka

Posty: 15

 
Jak sobie przeglądam internet to niektóre strony są naprawdę źle zaprojektowane. Najbardziej mnie wkurzają te z milionem różnych aplikacji i ogólnie bajerów. Włączam stronkę a tu mi jakiś szum fal w tle zaczyna grać albo muzyczka prosto z wiejskiego festynu...masakra.

labuh

Posty: 19

 
Moja stronka hula w necie już od lat i nie straciła nic na aktualności. Mam bardzo dobry, uniwersalny projekt, wydaje mi się, że się nie zestarzał. To mi akurat kumpel informatyk kiedyś zaprojektował.

radziomil

Posty: 40

 
Sam jestem ciekaw ile będzie kosztowało stworzenie profesjonalnego sklepu internetowego. To jest kwestia kilkuset złotych bardziej, czy może kilku tysi?

Krzyś3232

Posty: 6

 
Może w przyszłym roku pomyślę o stronce dla swojej firmy. Póki co jakoś interes się kręci na brak zamówień nie narzekam.

Mr Frog

Posty: 14

 
Jakbym miał polecać to może agencję z serwisu druzynaa.pl. Nie wiem jak u nich teraz wygląda cenowo tworzenie stron i sklepów, ale jeszcze rok temu jak u nich zamawiałem to ceny mieli bardzo przystępne. Warto napisać, obsługę mają bardzo szybką i pomocną, wszystko wyjaśniają na bieżąco.

koraasek

Posty: 26