Standy kartonowe

Standy kartonowe

Chce zamówić standy do firmy, którą obsługujemy. Kogo polecacie? Na początek potrzebny mi niewielki nakład, więc dobrze byłoby, gdyby cena też nie była za wysoka.

figo

Posty: 2

 
Może przejdź się do jakiejś drukarni w pobliżu. Często jak się zamówi wiele sztuk to dają naprawdę dobre rabaty, a może tam, gdzie Ci produkowali reklamę? Ja tak zrobiłem i w sumie to dali na tyle dobrą cenę, że nie było się nad czym zastanawiać.

Hezis

Posty: 7

 
Na pewno jakaś reklama by się przydała, może takie potykacz, który można sobie postawić przed sklepem, tylko coś naprawdę ładnego, a nie takie kiczowate, jak w większości przypadków.

Mr Frog

Posty: 4

 
Przede wszystkim powiedz, z czym jest ten sklep, bo inaczej eksponuje się tanie zabawki, a inaczej będzie to miało miejsce w przypadku na przykład drogiej złotej biżuterii. Wszystko zależy od asortymentu, od miejsca, od klientów. Nie da się tak znaleźć rozwiązania dobrego w każdym przypadku.

igorek

Posty: 6

 
W moim mieście działa firma oficyna97.pl. Sporo osób się u nich zaopatruje i to nie tylko z okolic, ale też z innych części kraju. Z tego, co widać, to produkują naprawdę dużo.

gregcie@

Posty: 21

 
Też mnie to ciekawi. Sama planuję otwarcie takiego małego sklepiku w stylu wszystko po 1, 2 i 3 zł, ale niestety koszty urządzania mnie przerażają. Do tego jeszcze wynajem, a w naszym mieście to jest za mały lokal przynajmniej 1000 zł i więcej. Ech, chyba zostanie to w strefie marzeń...

namok

Posty: 8

 
Jak towar będzie dobry, to nie trzeba w niego reklamować, bo klienci sami przyjdą. A tak naprawdę, to jaki masz rodzaj asortymentu dokładnie?

Robuś

Posty: 2

 
Co to znaczy niewielki nakład? W jednym przypadku będzie to 10 sztuk, w innym kilkadziesiąt. Każda firma ma jakieś inne minimalne progi zamówień, więc trudno polecić coś tak bez konkretów.

TomekK

Posty: 10

 
Trudno doradzić, bo kiedy nie ma pieniędzy na takie podstawowy start, to nie wiem, jakim cudem chcesz w ogóle założyć i rozwinąć sklep. No niestety, gdyby to było takie proste, to każdy miałby swoją własną działalność, a to właśnie polega na tym, że mają tylko ci, których stać na uruchomienie.

warter88

Posty: 8

 
Na meblach nie radziłabym oszczędzać, jeśli chcesz prowadzić ten sklep dłużej niż rok. Wielu ludzi myśli, że wystarczy założyć firmę najtańszym kosztem, a ludzie będą walić drzwiami i oknami. To tak niestety nie działa.

Sarenka

Posty: 7