tania reklama wizualna Bydgoszcz

tania reklama wizualna Bydgoszcz

Gdzie opłaca się zamówić realizację profesjonalnej kampanii reklamowej opartej o adwords? Macie namiar na jakieś sprawdzone agencje w Bydgoszczy?

Wygodniś22

Posty: 10

 
Mój znajomy ostatnio plakaty i ulotki zamawiła gdzieś w necie, bo w wyborach startował do sejmiku. Popytam skąd on to kupował dokładnie, z tego co wiem to jakiś sklep online z reklamą był.

szarky

Posty: 8

 
Ja to ostatnio się otworzyłem dosyć mocno na marketing społecznościowy i efekty mnie zaskakują bardzo pozytywnie. Dzisiaj to już żadnych banerów ani billboardów nie trzeba mieć, wystarczy profil na FB i strona firmowa ;]

DevilScream

Posty: 24

 
Mnie by się bardzo przydał wyświetlacz przed sklep, bo teraz to jesteśmy bardzo słabo widoczni. Praktycznie jak ktoś nie jest z okolicy, to może nawet sobie sprawy nie zdawać, że tu jakiś sklep monopolowy stoi...

Prawnik44

Posty: 34

 
Jeszcze jakiś czas temu to byłbym lepiej zorientowany bo zamawiałem trochę reklamowych materiałów, w tym roll upy, flagi, a nawet wielkie nadmuchiwane balony i namioty...ale teraz to nie wiem kogo polecić.

098765

Posty: 19

 
Kupowałem w sumie jakoś ze trzy miesiące temu specjalny reklamowy wyświetlacz led. Udało się dostać dość tanio taki kolorowy system na stronie bydgoszcz.sklepreklamowy.pl. 40 cm długości, rzuca się w oczy z daleka, szczególnie w nocy jest świetnie widoczny. Dobra opcja zwłaszcza dla sklepów całodobowych, taki jak sam prowadzę.

Michałek

Posty: 12

 
No nie wiem gdzie by się tutaj zgłosić. Od lat nie korzystałem z tego typu produktów reklamowych, także trudno mi kogoś polecać. Wiem, że mój znajomy za to współpracuje z jakąś agencją reklamową, to mógłbym go podpytać.

FiKra

Posty: 27

 
Z tego co wiem to teraz banery można sobie bardzo tanio zamówić. Kiedyś te ceny były dużo wyższe za takie reklamowe akcesoria, teraz konkurencja między producentami jest ogromna, jest z czego wybierać krótko mówiąc.

SkinNer7

Posty: 14

 
Hej. W przypadku druku wielkoformatowego to teraz jest wiele możliwości. Drukarnie robią prawdziwe cuda. Mam swoją drukarnię, która mi ogarnia takie rzeczy po znajomości ;-)

Oct714

Posty: 16

 
Ooo...akurat szukam takich rzeczy jak specjalne reklamy pneumatyczne. Chodzi mi o taką bramę nadmuchiwaną z nadrukiem, którą można by postawić podczas koncertu w okolicach sceny.

mati

Posty: 39