Torby papierowe, gdzie zamówić?

Torby papierowe, gdzie zamówić?

Dzień dobry. Mam zamiar rozreklamować swoją firmę za pomocą toreb papierowych. Jeżeli komuś zlecaliście coś takiego, chętnie skorzystam z Waszego polecenia.

czarte00

Posty: 7

 
To znakomita forma reklamy takie torby z nadrukiem. Klientom przydają się w codziennym życiu, a dodatkowo promują firmę. Zleciliśmy takie dla naszego sklepu. Współpracujemy z niesłychanie rzetelną firmą, jaka ma atrakcyjne ceny i wysoką jakość jeżeli chodzi o druk. Naszym kolejnym krokiem będą chyba koszulki, też dobra sprawa.

Marioleczka

Posty: 6

 
Bardzo szybko i sprawnie jest tutaj http://www.awadruk.com.pl.

Osobiście zamawiałam u nich torby z nadrukiem i jestem bardzo zadowolona. Widzę już pierwsze efekty takiej reklamy. Gorąco polecam tę firmę, bo nie mają drogo, a jakość druku jest bardzo dobra. Pozdrawiam i życzę udanej współpracy.

guru67

Posty: 11

 
Mnóstwo mówi się teraz o żywej reklamie. Tak jest, iż takie torby z nadrukiem zostają w naszych umysłach i gdzieś tam marka firmy zostaje zaszufladkowana. W końcu o to chodzi. Natomiast nie każda taka torba jest fajna i jakbym miała ją nosić w potrzebie na zakupy, to musiałaby być mieć dobry wygląd.

Lubus34

Posty: 23

 
Akurat w mojej branży niezwykle dobrze przyjęły się torby papierowe. Mam je oznakowane nazwą swojej firmy i logo. Ludzie chętnie z nich korzystają. Nie ukrywam, iż wielokrotnie widzę w swoim mieście osoby idące z torebką z mojego sklepu. Miasto nie jest gigantyczne, natomiast zawsze to kapitalna reklama.

dobryrd

Posty: 20

 
Podzielam zdanie, że torby reklamowe to źródło dobrej reklamy. Dużo o tym czytałem w naprawdę rzetelnych źródłach, dlatego polecam w nie inwestować.

aliboss

Posty: 10

 
Podobają mi się torby z nadrukiem, ale niepotrzebnie wszystkich firm. Tu trzeba pokazać klasę, a nie zrobić coś na siłę, dlatego ważne jest komu zlecasz taki projekt. Nie każdą mogłabym używać na co dzień.

alxiss

Posty: 15

 
Teraz najmodniejsze są torby papierowe. Każdy ciuszek lepiej wygląda spakowany właśnie do takiej torby. Sama uwielbiam pakować zakupy do papierówek. Poza tym dbamy dzięki temu o nasze środowisko.

Kitas

Posty: 8