Producent przyczep

Producent przyczep

Przyczepy reklamowe, odporne na złą pogodę, solidne, do ustawienia w dzień i w nocy, z oświetleniem – gdzie ja takie systemy znajdę okazyjnie?

Marioleczka

Posty: 18

 
Hej. Może będę się widział ze szwagrem w tym tygodniu to pogadam. On ma swoją firmę i właśnie wypożycza takie przyczepy, busy reklamowe od kogoś. Spytam co to za firma i ile bierze.

Lalka

Posty: 25

 
Z tych ofert jakie sprawdziłem to najlepiej prezentuje się propozycja firmy KM Polska. Na swojej stronie mają bardzo praktyczny konfigurator przyczep, gdzie można sobie krok po kroku stworzyć optymalną dla siebie przyczepę – rozmiar i typ. Jest to lepsze, niż w innych ofertach firm, gdzie człowiek jest ograniczony do kilku gotowych już modeli...Także tutaj oferta jest bardziej elastyczna, dopasowana do indywidualnych potrzeb. Wiadomo, każdy ma inne oczekiwania względem takiej reklamy. Pozdrawiam!

DaNceR

Posty: 10

 
Musiałbym popytać, bo wiem, że któryś z moich znajomych wynajmował ostatnio przyczepę do promocji swojego sklepu. Popytam i odezwę się.

Dresik

Posty: 20

 
Mam na oku jedną przyczepę, nie wiem, czy lepiej będzie ją kupić, czy wypożyczyć. Kalkuluję sobie póki co, jak to wyjdzie i za jakiś się będę musiał określić. Dam znać, później!

89ostry89

Posty: 21

 
Opłaca się wynająć busa reklamowego. Coraz więcej firm oferuje takie rozwiązanie do promocji. Ja wynająłem taki pojazd od kmpolska. Myślę, że cenowo mają ofertę przystępną, a sama reklama na busie bardzo dobra, przykuwa uwagę ;-)

HKrokiew

Posty: 34

 
Jestem ciekaw jak wygląda sprawa zabezpieczeń w takich przyczepach. Jeśli chciałbym zostawić taką reklamę w jakimś uczęszczanym miejscu, to jest ryzyko, że ktoś mógłby zniszczyć, coś wyłamać...

Rodon22

Posty: 11

 
Poszukaj w necie, na pewno się uda na coś sensownego trafić. Ja to akurat średnio się orientuje w takich reklamach. Właściwie to się w ogóle nie orientuję ;D Pozdrawiam.!

Pol-Trans

Posty: 11