Ekspozytory reklamowe

Ekspozytory reklamowe

Witam! Dobrej jakości nowoczesne stojaki reklamowe są mi potrzebne. Generalnie chodzi o artykuły przemysłowe, które chcemy w odpowiednim dedykowanym do tego miejscu eksponować w sklepach. Ktoś, coś? Gdzie zamawiacie takie akcesoria?

maniek

Posty: 1

 
Parę razy mieliśmy w planie skorzystać ze standów ale jakoś ostatecznie nie wyszło może ten pomysł jeszcze powróci. Na pewno jest to dość ciekawe rozwiązanie, niedrogie, a efektywne jeśli chodzi o promocję marki. Taki stojak też można dość łatwo ustawić, jest mobilny, ma swoje atuty, to na pewno.

pawel253

Posty: 10

 
Dobrze zawsze przy takich standach dostać najpierw prototyp bo jeśli już produkcja ruszy pełną parą to potem już raczej niczego zmieniać nie będzie można, a to są jednak koszty. Lepiej wiedzieć zawczasu jak ten stand będzie rzeczywiście wyglądać.

Trener

Posty: 3

 
Nie wiem kto fajnie coś takiego wyprodukuje, żeby to było ustawne i jednocześnie estetyczne i praktyczne. Sami szukamy od niedawna producenta takich stojaków to powiem, że jest trochę problem.

grzes3345

Posty: 11

 
Dużo od jakiegoś czasu zamawiamy ekspozytorów od Oficyny, na stronie oficyna97.pl jest do nich kontakt. Jasne warunki, kompleksowa obsługa. Oni projektują, robią wizualizację i dopiero jak zaakceptujemy projekt to wtedy rusza cała produkcja, także jak już produkt końcowy trafia do nas to nie ma rozczarowania. Polecam ich, kompetentna obsługa pod telefonem.

23-Obert

Posty: 12

 
Mogę podpytać, mój brat pracuje w firmie zajmującej się reklamą więc może będzie lepiej zorientowany w takim asortymencie. Dam znać czy udało mi się coś ustalić. Pozdrawiam.

donbagino

Posty: 7

 
Trafić na naprawdę dobrze zrobione stojaki reklamowe wcale nie jest tak łatwo. Pracowałem przez jakiś czas w markecie to trochę się tego ustawiało i niektóre były naprawdę słabo zrobione a przy tym te nadruki....słabe.

warter88

Posty: 7

 
Na pewno przy takich akcesoriach reklamowych to ważny jest sam projekt, design, od tego wszystko się zaczyna. Oczywiście jakość materiału i sposób złożenia też są istotne, ale jednak pierwsze co zwraca uwagę klienta to kolorystyka, grafika itd.

RAK-Buuu

Posty: 3

 
Jednak stojak stojakowi nierówny, często jako klient zwracam uwagę podczas zakupów jak te standy wyglądają i potrafią się mocno od siebie różnić wyglądem, jedne przykuwają uwagę pozytywnie a inne wyglądają jakby miały się zaraz rozpaść.

mew soncz7777

Posty: 3