Promocja firm, dobra firma

Promocja firm, dobra firma

Cześć. Od zawsze wydawało mi się, iż sprawdzę się w organizacji przeróżnych akcji i promocji marek, niemniej jednak dopiero na własnym przykładzie przekonałem się, iż to wytężona praca, jaką niekoniecznie ktoś doceni.

Nikotymmm

Posty: 19

 
Dzień dobry.

Ciężko mi było podjąć decyzję, jakie działania marketingowe są niezbędne z perspektywy mojej firmy. Wątpliwości rozwiała dopiero lektura tego forum, więc czuję się zobowiązany, aby podziękować.

lkojo

Posty: 17

 
Witam.

Miałam duże wątpliwości, jeśli chodzi o to, komu powierzę promocję idei i ostatecznie w akcie frustracji samodzielnie zajęłam się tym tematem. Myślałam, że będzie gorzej, ale dałam radę!

R1P

Posty: 14

 
Dzień dobry.

Podczas funkcjonowania firmy pojawia się dużo wątpliwości czy wszystkie działania marketingowe wykonujemy trafnie. Dzięki Wam unikam takich wątpliwości, bowiem kieruje się zasadami zawartymi na forum.

BarMAX

Posty: 19

 
Witam. Moje oczekiwania względem kampanii tj. promocja firm były niewielkie, gdyż niepokoiła mnie stosunkowo popularna cena takiej usługi. Pozytywnie się zaskoczyłem, co uznaję za olbrzymi sukces.

Zainteresowanym mogę przekazać kontakt do firmy, jaka mnie wsparła na każdym etapie.

sthEn

Posty: 14

 
Dzień dobry.

Lektura forum znacząco mi pomogła, być może nawet uchroniła mnie przed utratą pracy, bo nie byłam kompetentna w kwestii organizacji imprez (nadal nie jestem). Szefowi spodobały się jednak przygotowane wydarzenia promocyjne.

Pilek23

Posty: 21

 
Witam.

Niedawno trafiłem na stronę http://www.ievent.pl, która okazała się lekarstwem na wszystkie nasze problemy z organizacją imprez, szkoleń oraz konferencji.

Mogę swobodnie polecić i przedstawić zdjęcia z wydarzeń, jakie nam zorganizowali.

EQub

Posty: 26

 
Hej. Moi klienci stosownie zawsze upominali się o rabat, jakiego i tak im udzielałem. Ostatnio postanowiłem pójść krok dalej, albowiem poczytałem o organizowaniu akcji dla konsumentów. Zadziałało – mam ich dziś więcej, rozdawałem po prostu darmowe próbki, jakie zalegały na magazynie!

Lubus34

Posty: 23

 
Witam.

Niedawno odwiedziłem jedną z agencji reklamowych, bo byłem zainteresowany promocją firmy. Przedstawiona poprzez nich kalkulacja wydatków przerosła moje możliwości i od razu zrezygnowałem. Wtedy trafiłem na to forum i propozycje mnóstwo innych firm, które nie wydają się gorsze, ale dysponują propozycje niezwyklej przystępne cenowo. Zdecydowałem się na jedną z nich i jestem zaspokojony.

Fabian74

Posty: 20

 
Dzień dobry.

Podczas funkcjonowania firmy pojawia się wiele wątpliwości czy wszystkie działania marketingowe wykonujemy stosownie. Dzięki Wam unikam takich wątpliwości, albowiem kieruje się zasadami zawartymi na forum.

TeS

Posty: 15