Ekspozytory reklamowe

Ekspozytory reklamowe

Dzień dobry, poszukuję kontaktu do wykonawcy ekspozytorów na okulary – kogoś polecicie, gdzie robiliście takie zamówienie i było okej? To mają być standy kartonowe ale solidne, eleganckie, trwałe.

TomekK

Posty: 3

 
Żona u siebie w salonie fryzjerskim chciałaby nawiązać współpracę z jakąś marką kosmetyków i ich próbki kosmetyków na standach właśnie prezentować...zobaczymy co z tego wyjdzie.

yarofe

Posty: 4

 
Dzisiaj to można podziałać z takimi standami, dużo branz korzysta z tego typu ekspozycji. Często w kinach widzę standy, w sklepach, w salonach kosmetycznych, generalnie – są wszędzie.

Anno Domini

Posty: 4

 
Kiedyś szukałam ekspozytora na okulary słoneczne jak handlowałam takimi rzeczami latem nad morzem, ale ostatecznie skończyło się na tym że odkupiłam używany od znajomej i nawet trochę mi posłużył.

namok

Posty: 5

 
Ja to się przyznam ze często biorę sobie na odchodne jakiś towar z ekspozytorów przy kasach w marketach. Działa ta metoda, oj działa :)

Fither

Posty: 7

 
Nie znam firm które zajmują się produkcją tego typu materiał, nigdy też czegoś takiego do żadnej kampanii reklamowej nie wykorzystywaliśmy choć wiem że jest to popularna metoda żeby dotrzeć do klienta.

TomekK 

Posty: 2

 
Chwalę sobie obsługę na stronie http://oficyna97.pl. U nich kupowałem swoje pierwsze stojaki typowo reklamowe i współpracuję z nimi już od 2 lat bez żadnych problemów czy fuszerki z produkcją. Podoba mi się tutaj że nigdy nie było jakiś kłopotów z kupieniem mniejszego nakładu, nie trzeba zamawiać dziesiątek czy setek stojaków wystarczy kilkanaście i produkują bez kręcenia nosem.

adam86

Posty: 3

 
Jeszcze nigdy takich stojaków nie zamawialiśmy ale pewnie przyjdzie taki czas że trzeba będzie nad taką dodatkową ekspozycją pomyśleć.

Kitas

Posty: 5

 
Rozglądam się też za takimi standami kartonowymi i generalnie niby wybór firm jest spory ale teraz zostaje pytanie – komu zaufać? Zwłaszcza że jak już kupować to raczej chcą żeby zamawiać większe ilości.

xtigerx

Posty: 5

 
Raczej ekspozytory kartonowe to nie jest duży koszt, zwłaszcza jeśli kupuje się hurtowo to firmy tego szczególnie nie odczuwają, dużo droższe są kampanie reklamowe jak billboardy banery itp. chociażby.

Zdzichu

Posty: 3