Pubienia na instagram

  Pubienia na instagram

Cześć ludzie. Jak dobrze promować swoje konto na insta? Wiem, że ponoć można polubienia kupić, tylko czy to ma sens? Ktoś kupował i faktycznie udało się zwiększyć zasięgi jakoś mocniej? Będę wdzięczna za wasze doświadczenia i podpowiedzi.

koko

Posty: 1

 
Kalkuluje się kupić polubienia w wielu przypadkach, ja byłem ostatnio pod ścianą i tylko takie rozwiązanie mi zostało. Udało się znaleźć dobrego usługodawcę na stronie socialmediabost.pl. Wystarczyło założyć konto, złożyć zamówienie i cały proces ruszył. Fajny sprawny i konkretny kontakt, like'i są realne, prawdziwe, także to na pewno ich wyróżnia na tle konkurencji.

Kitas

Posty: 2

 
Nawet nie wiem ile takie polubienia mogą kosztować, to się kupuje w jakiś paczkach np. sto polubień? Ktoś może coś więcej napisać? Na pewno wielu zainteresowanym osobom by się takie info przydało.

gruszk56

Posty: 12

 
Jeszcze nigdy polubień nie kupowałem ale chyba wezmę trochę dla swojego fanpejżdża bo jednak od lajków tak naprawdę wszystko zależy. Oczywiście wazne są też interakcji ale żeby one mogły istnieć to sam profil musi być wcześniej zalajkowany odpowiednio.

tigra32

Posty: 10

 
To jest dla mnie ciekawe skąd się bierze ta cała sprzedaż polubień, ktoś wie coś o tym? W sensie, że to są prawdziwe konta, które obserwują konkretną markę, tak? Dobrze to rozumiem? Czy tworzy się specjalnie konta użytkowników na potrzeby konkretnej kampanii?

Marioleczka

Posty: 5

 
Ciekawe ile kosztują takie dobrej jakości polubienia...bo to że można kupić jakieś lipne od fałszywych kont, które z daleka widać że są kupione to wiadomo i one dużo nie kosztują, ale ciekawe jak to jest z tymi realnymi, wartościowymi. Ktoś coś?

elusia

Posty: 3