profesjonalni animatorzy

profesjonalni animatorzy

Cześć, może mi podpowiecie w jaki sposób najlepiej zorganizować urodziny dla dwunastolatka i całego szkolnego towarzystwa?

Phylu

Posty: 1

 
Zabawy z chustami większymi fajnie się sprawdzają, albo z tymi większymi dmuchańcami, zjeżdżalniami. Bez limitu czasu oczywiście :)

Joe

Posty: 10

 
Lepiej przez agencję nawet imprezy domowe robić, bo masz pełną zgodność prawną i żadnych organizacyjnych problemów.

wiesław11

Posty: 3

 
Najlepiej to rozdzielić jasno strefę rozrywki dla dorosłych i dzieciaków, określić cele imprezy. Bo takie zlecanie w ciemno może pociągać za sobą zdecydowany wzrost kosztów.

Lupusx

Posty: 7

 
Moje dzieciaki dotychczas najlepiej bawiły się na ogromnym dmuchanym krokodylu wystawionym przez

CHatka-eKo

Posty: 6

 
Moja córka była na imprezie z pudełkiem odkrywców. Tak się nazywała zabawa. Każdy losował karteczkę i wykonywał zapisane na niej zadania towarzyskie lub indywidualne. Bardzo ciekawa opcja wychowawcza muszę przyznać.

Vez

Posty: 17

 
Biegi to niezła forma aktywności na imprezach firmowych, czy nawet eventach z udziałem dzieciaków. Coraz więcej osób uprawia sport i warto to promować.

micko

Posty: 14

 
Dla mnie klasyka imprez to oczywiście ognisko, grill. Większość zabaw można wystawić na zewnątrz. To najlepszy klimat w tym okresie roku.

Warszawiak

Posty: 5

 
Pamiętaj, żeby sprawdzać, jak dzieci faktycznie bawią się podczas animacji. Lepiej też nie zmuszać do aktywności zbyt ryzykownych. Nie wszyscy mogą uprawiać zabawy ruchowe dla przykładu. ???

zenek744

Posty: 4

 
Bardzo lubię klimat imprez wychowawczych, edukacyjnych z dawką ciekawej rywalizacji. Dzieciaki też mają do dyspozycji naprawdę mnóstwo ciekawych aktywności. Trzeba wychodzić z dziećmi na świeże powietrze częściej, a nie ciągle przed komputerem.

Renatka2

Posty: 27