agencja reklamowa, szukam

agencja reklamowa, szukam

Cześć. Szukam firmy, na jakiej będzie spoczywała odpowiedzialność za projektowanie logo dla mojego przedsiębiorstwa. Macie jakieś doświadczenia w tym zakresie i zarekomendujecie jakiegoś usługodawcę?

Hymnny4

Posty: 1

 
Niedawno po raz pierwszy w życiu wybierałem agencję kreatywną. Nie miałem świadomości, że w tej branży rywalizuje ze sobą tak sporo przedsiębiorstw.

Grabow12

Posty: 7

 
To moim zdaniem najlepsza agencja: https://pirsummedia.pl/oferta/identyfikacja-wizualna, która posiada w swojej ofercie usługę tj. projektowanie logo. Skorzystałem z niej i jestem bardzo zadowolony z osiągniętego efektu. Mam nadzieję, że u Was będzie podobnie.

bruklin187

Posty: 6

 
Uważam, iż oszczędzanie na usłudze tj. projektowanie logo nie będzie dobrym pomysłem. Wszystko ze względu na fakt, iż loga będziecie używać praktycznie każdego dnia. W związku z tym w celu jego stworzenia powinniście nawiązać współpracę z profesjonalną firmą, która posiada satysfakcjonująco bogate doświadczenie.

Dziadek

Posty: 2

 
Mam wrażenie, że w obrębie tego forum dyskusyjnego znajdę wiele praktycznych rad, dzięki czemu zostanie wybrana przeze mnie naprawdę solidna agencja kreatywna. Właśnie zabieram się za lekturę Waszych doświadczeń. Postaram się podzielić swoją opinią, gdy moja współpraca z daną agencją będzie już trwała :)

Black_Riot 

Posty: 2

 
Mam swojego faworyta, jeśli chodzi o firmy, które będą mogły zająć się dla Was projektowaniem stron internetowych. Mogę polecić tego wykonawcę, jednak wyłącznie w prywatnej wiadomości, ponieważ nie chciałbym tutaj nikogo jakoś szczególnie reklamować.

TomekK

Posty: 8

 
Musicie mieć świadomość, że pozycjonowanie stron internetowych to czasochłonny proces. Żadna firma nie osiągnie pożądanego poprzez Was rezultatu np. w miesiąc.

Lupusx

Posty: 13

 
Zapłaciłem zaledwie kilkaset złotych projektowanie logo, z którego korzystam do dziś. Początkowo miałem obawy odnośnie wykonawcy, jednak zupełnie bezpodstawnie.

deamonix1

Posty: 29