Naklejki

Naklejki

Witajcie. Zakładam swój pierwszy sklep odzieżowy i chciałabym zdobyć ładną nalepkę reklamową na witrynę. Skąd takie cudeńko można zamówić? Mam już kilka projektów w głowie, także trzeba byłoby je tylko wydrukować i włala :)

deamonix1

Posty: 26

 
O tak!

Naklejki to jest bardzo skuteczna reklama. Zwłaszcza jak dużo jeździsz autem to Ci się bardzo opłaci. Gorzej jak auto więcej stoi niż jeździ, wtedy to się mija z celem.

Pozdro!

joziaaaaq23

Posty: 21

 
Ja zauważyłem od razu większe zainteresowanie ludzi, jak tylko obkleiłem wóz. Mam na naklejce telefon do mnie...i nawet myślałem, żeby usunąć tę reklamę bo dzwonią z dużą częstotliwością...ale z drugiej strony – od przybytku głowa nie boli;P

Ventooo1

Posty: 23

 
Mam kilka wydaje mi się fajnych pomysłów jeśli chodzi o taką naklejkę, ale też szukam firmy, która by podołała z jakością. Widziałem już kilka ofert, ale trudno mi teraz wybrać tę jedną jedyną, najlepszą ;)

EkstraIBM

Posty: 36

 
Otwieram sklep i potrzebuję naklejek na witrynę. Przynajmniej z takimi informacjami jak – godziny otwarcia itd., a następnie z takimi hasłami jak – promocja, rabat itd.

45-YYY

Posty: 26

 
Najlepiej to sprawdź sobie portal http://www.naklejki-online.com. Doskonała jakość papieru, szybka realizacja i baardzo przystępne ceny. Kupuję u nich regularnie i zawsze mnie zaskakują szybkością.

Trzym się!

marcinmg

Posty: 22