Filmy promocyjne Lublin, kto ?

Filmy promocyjne Lublin, kto ?

Jest idea, żeby stworzyć ciekawy reportaż prezentujący atuty turystyczne Lublina i całej Lubelszczyzny. Mamy już mapę zabytków, jakie chcielibyśmy żeby odszukały się na tym filmie. Teraz pozostaje tylko odszukać filmowców, którzy podołają temu zadaniu:) Macie kogoś takiego na oku?

zooazool

Posty: 24

 
Uuu no powiem, że jeszcze nie słyszałem o takiej firmie z naszego województwa, jaka by robiła filmy i transmisje live...niemniej jednak może po prostu mało jeszcze wiem o życiu:) Nigdy nie musiałem niczego takiego przeprowadzać, więc raczej tutaj nie pomogę. Pozdro!

agdb1301

Posty: 32

 
Jak na razie nie miałem okazji pracować nad tworzeniem filmu promocyjnego, ale są takie plany w przyszłości, więc pewnie jeszcze w tym roku sam będę szukał specjalistów w tej dziedzinie. Póki co poczytam, kogo polecają inni:) Ciekawe czy w Lublinie mnóstwo jest takich ekip filmowych...

khrrris

Posty: 26

 
Tia, wiem o co chodzi:) Jakiś czas temu potrzebowałem osób, którzy by nagrali konferencję medyczną na Lubelskiej Akademii. Wybór nie był prosty, bowiem okazało się, że dużo firm się tym zajmuje. W końcu padło na www.directpress.pl . Zrobili mi niezmiernie ładny reportaż, który z jednej strony jest promocją dla uczelni, zaś z drugiej fajną pamiątką z takiego wydarzenia, naturalnie również o znaczeniu edukacyjnym.

Garguł12

Posty: 24

 
Kiedyś słyszałem o jednej takiej firmie w mieście, jaka robi faktycznie idealne, takie telewizyjne wręcz produkcje, lecz zabij mnie nie przypomnę sobie kto to był:P Sporo na pewno zależy od sprzętu jakim taka firma dysponuje, no lecz wiadomo sama kamera filmu nie zrobi, konieczna jest też wprawna ręka operatora.

1Alex149

Posty: 35

 
Już kilkukrotnie miałem przyjemność zlecać przeprowadzenie transmisji na żywo z zawodów biegowych. Do tej pory korzystałem wyłącznie z jednej firmy, czyli www.directpress.pl . Nie było potrzeby szukać kogoś innego, bo oni zajęli się wszystkim kompleksowo. Oferują porządnej jakości video hosting i serwer strumieniowy, także nie było problemu z łączami. Cały przekaz zawsze ładnie się ładował na specjalnej stronce.

Hoteowo24h

Posty: 27

 
Oj przydałoby się troszkę więcej filmów promujących nasz region. Szkoda, iż nikt się tym nie zajmuje. Kiedyś była taka kampania – Smakuj Lubelskie, czy coś w ten deseń i od razu więcej turystów do nas zajechało. Widać to było na Starym Mieście w lipcu i sierpniu, jaki tłok był. Dobrze, żeby się ktoś taką promocją zajął albowiem w przeciwnym wypadku ciągle będziemy jakimś tam miastem, na wschodzie, zapomnianym poprzez Boga i świat.

Damianek34

Posty: 35

 
Wiem, że była taka firma, która robiła transmisje na żywo i kręciła spoty różnego typu. Mój znajomy korzystał z takich usług, ale on też nie pamięta jak się ta ekipa nazywała...no kurczę, ale człowiek ma zawodną pamięć. W każdym razie co do transmisji live, to wiem, że pracowali przy takich rzeczach jak e-learning i innych szkoleniach, bowiem kumpel w tym siedzi.

usek

Posty: 44

 
Fundacja w jakiej pracuję zamawiała niedawno film promocyjny i powiem wam, iż efekt wyszedł bombowy. Blisko tysiąc wyświetleń w kilka dni! Przygotowaniem całego materiału zajęła się firma www.directpress.pl . Oni są z Lublina, także na miejscu mają biuro. Zajęli się nie jedynie samym nakręceniem, natomiast też całą oprawą dźwiękową, dodali głos lektora i pomogli w przygotowaniu scenariusza. A tak w ogóle mili ludzie, można się było z nimi dogadać bez problemu. Nie rozstawiali nas po kątach:)

AnnnnoD

Posty: 21

 
Tak sobie czytam ten wątek i przypomniałam sobie, że przecież sama zlecałam jakiś czas temu nakręcenie takiej krótkiej reklamówki dla mojego salonu urody:) Zrobiła to firma www.directpress.pl z Krakowskiego Przedmieścia. Powiem, że ten materiał dobrze rozreklamował moją działalność, aż tak dobrze, że nie musiałam zamawiać kolejnych:) Cały czas jest to video dostępne na mojej stronce.

Olsztynek

Posty: 23