Banery reklamowe potrzebne na kampanię !

Banery reklamowe potrzebne na kampanię !

Od pewnego czasu chodzą za mną banery, w sensie pomysł na taką reklamę. Mam niewielką firmę, lecz wiadomo bez reklamy nie podziałam, szczególnie na warszawskim rynku. Zatem pytanie do was – od kogo kupić banery, żeby nie przepłacić? Dobrze jakby się prędko uwinęli ze zleceniem, albowiem dla mnie czas to pieniądz.

Lubus34

Posty: 23

 
Czasem baner faktycznie potrafi zrobić niezłą robotę, lecz musi to być porządny projekt, jakiś oryginalny, który rzuca się w oczy. Można odszukać parę firm, które robią faktycznie ciekawe wydruki, warto poszukać, albowiem taka inwestycja się zwraca i to dość prędko.

Tallulah32

Posty: 33

 
No powiem, że w Warszawie baner na banerze, przejść nie można. Atakują człowieka reklamą ze wszystkich stron. Troszkę moim zdaniem przesyt jest różnorakich billboardów, plakatów itd., natomiast z drugiej strony jak porównamy naszą poczciwą stolicę do NY, albo LA, to i tak jest słabo oblepiona :P

Annna1

Posty: 26

 
Oj dzisiaj bez porządnej reklamy przepadłeś człowieku:) Rynek nie oszczędza nikogo...Natomiast na szczęście można zadbać o swoją pozycję. Mnie niezwykle się opłaca reklama w sieci, dobre pozycjonowanie, ale ulotki i baner też wchodzę w grę.

Trzeba łapać się wszystkich opcji.

Niciuśś98

Posty: 28

 
Z banerami do ja od lat już jestem za pan brat, że tak sobie zarymuję:) Nie ma lepsze opcji, jeżeli chodzi o reklamę na mieście. Ulotki owszem, plakaty też, natomiast jednak dobrze ulokowany baner to jest dopiero reklama masowa i jakby nie było dość tania. Tylko jeden warunek – musi to być baner odporny na zniszczenia różnorodnego typu. Koniecznie wodoodporny i odporny na UV.

Imbirrr4

Posty: 27

 
Nie tak dawno zamawiałem pierwsze banery w życiu i jestem zadowolony. Wybór padł na firmę http://www.banery-warszawa.pl, jaką polecił mi szwagier i szczególnie muszę się z nim zgodzić, że to rzeczywiście porządny producent:) Fajnie, szybko się uporali ze zleceniem, nie marudzili, nie ściemniali, nie mówili, że się nie da zrobić:P Szybko, terminowo, profesjonalnie.

asdrian301182

Posty: 20

 
Z tych wszystkich typów banerów jakie są, to ja zawsze wybieram druk solwentowy. To jest najlepsze rozwiązanie, jak się chce mieć pewność, że woda nie zmyje farby. Poza tym, jest to opcja odporna na promienie słoneczne, jakie też mogą nieco zniszczyć grafikę. Należałoby sprawić sobie coś takiego;)

ZoZo333

Posty: 28

 
Mogę się pochwalić, że ostatnio zamówiłem pierwszy raz w życiu baner odblaskowy i bardzo polecam takie coś. Fajnie jak w reklama pracuje też nocą, szczególnie, że zimą to noce są nadzwyczajne długie, aż za długie:P Takie banery można kupić tanio choćby na www.banery-warszawa.pl. Mają duży wybór, różne rozmiary, natomiast cenowo myślę, że okazyjnie.

HKrokiew

Posty: 34