Banery w Zgierzu, szukam !!

Banery w Zgierzu, szukam !!

Cześć. Co możecie powiedzieć na temat kampanii, w której główną rolę odgrywałyby ulotki w Zgierzu? Czy wydaje Wam się, że w ten sposób mam szansę ważnie spopularyzować usługi świadczone poprzez moją firmę?

masazzer4

Posty: 4

 
Odnoszę wrażenie, iż większa część właścicieli działalności gospodarczych chciałoby wydać możliwie najmniej na banery Zgierz. W rzeczywistości inwestują w kiepskiej jakości materiał…

czerław3

Posty: 7

 
Mam pozytywne doświadczenia, jeśli chodzi o reklamy Zgierz i ofertę tej firmy: http://www.reklamy-zgierz.pl. To prawdziwi profesjonaliści, którzy na pewno Was nie zawiodą! :)

Dziadek

Posty: 8

 
Popieram zdanie poprzednika, którym mówił o tanich banerach, które zamawiają przedsiębiorcy. Później są oni zdziwieni, iż ich nośnik reklamowy nie był w stanie wytrzymać niekorzystnych warunków atmosferycznych.

zenek15

Posty: 7

 
Ulotki w Zgierzu roznosi dla mnie pewna firma, która jest także odpowiedzialna za zaprojektowanie ich oraz druk. Jestem niesłychanie zaspokojony ze współpracy, ponieważ nie tracę zbyt dużo czasu na ustalenie wszystkich szczegółów. Precyzuję swoje wymagania, a także rozmiary akcji reklamowej, a potem czekam na gotowe. Polecam :)

Oct714

Posty: 15

 
W mojej opinii banery w Zgierzu są w stanie przynieść satysfakcjonująco dobre rezultaty. Wystarczy właściwie jeden baner, który zostanie zlokalizowany w bardzo ruchliwym punkcie, aby sporo zyskać jako firma :)

Bany07

Posty: 24

 
Moim zdaniem powinniście przemyśleć wszystkie szanse marketingowe, ponieważ wydać pieniądze na ten zamiar to nie sztuka. Kluczem do sukcesu jest rozsądne gospodarowanie środkami.

Penio

Posty: 3

 
Polecam podpisać umowę, gdy chcecie skorzystać z reklamy w Zgierzu. W przeciwnym wypadku może okazać się, że Wasze ustalenia będą pełne niedopowiedzeń. Lepiej tego unikać.

Laleczka

Posty: 8