Druk wizytówek w Warszawie - dobra firma ?

Druk wizytówek w Warszawie - dobra firma ?

Umyśliłam sobie na swojej wizytówce druk wypukły. Wygląda po prostu genialnie, ujmuje za serce. Szukam drukarni, która taki projekt może dla mnie wykonać. Czekam na Wasze podpowiedzi i propozycje.

Mariusz

Posty: 13

 
O druku wypukłym dużo słyszałem. Przekonałem się dopiero jednak jak to wygląda, gdy zamówiłem sobie w tej drukarni darmowe próbki. Jest ogromna różnica pomiędzy ogólnym wyglądem takiej wizytówki a tradycyjnej. Polecam każdej szanującej się firmie, która idzie do przodu.

Aniusiaaa1

Posty: 20

 
Według mnie najważniejszy jest pierwszy efekt. Bierzesz taką kartkę do ręki i już wiesz, że to ceniona firma. Dlatego też dla siebie wybrałam druk wizytówek, który nie jest zwykły. Teraz są duże możliwości i dlatego jest w czym przebierać. Jak trafisz na fachowców, to zrobią projekt po prostu genialnie dobry.

GGregbard

Posty: 7

 
A teraz jeśli chodzi o druk wizytówek są metody, o których kiedyś nawet człowiek nie marzył. Miałem okazję trzymać ostatnio w ręku jedną taką wizytówkę, która zrobiła na mnie spore i miłe wrażenie.

GGregbard

Posty: 10

 
Nie nalegam, niemniej jednak należałoby wejść na ich stronę. Ten druk wizytówek Warszawa ważnie odbiega od tych innych na rynku. Firma ma 20 letnie doświadczenie, więc zna się na rzeczy.

Pendrzeec

Posty: 11

 
Polecam ich, bo sama zamawiałam u nich wizytówkę. Polecili mi druk wypukły. Efekt jest powalający. Naprawdę warto skorzystać z ich bogatej oferty. Każdy z pewnością coś dla siebie znajdzie. Ceną są bardzo przystępne.

Kwatuszek

Posty: 13

 
Polecam tę drukarnię internetową http://www.druk-wizytowek.eu/o-nas/. Już kilka razy korzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony. Jeśli chodzi o druk wizytówek w Warszawie, to uważam, że są najlepsi.

Takie projekty rzadko się ogląda.

prostaczek4

Posty: 14

 
Niewiele wiedziałem w takim układzie o druku wypukłym. Sądzę, że teraz ludzie potrzebują dużych zmian odnośnie wyglądu swojej wizytówki, wobec tego taki pomysł niesłychanie się jak widać podoba. Wchodziłem na stronę tej drukarni i sam mam już plan, co wybrać dla siebie. Mają niesłychanie liczną ofertę. Pozdrawiam.

Nimert56

Posty: 18

 
Kilka razy zamawiałem sobie wizytówki. Mam firmę od lat. Natomiast teraz zaufałem tej drukarni internetowej i wyszło po prostu genialnie. Bez dobrego druku na wizytówkach, wyglądają one nijako, zatem teraz zainwestowałem w fachowców pod względem drukarskim.

johncena67

Posty: 17