Litery podświetlane

Litery podświetlane

Prowadzę aptekę i chciałbym zainwestować w profesjonalne litery podświetlane tudzież inne tego rodzaju szyldy. Chciałbym żeby punkt był widoczny z daleka i wyróżniał się na tle innych lokali w okolicy. Kto takie materiały wykonuje na dobrym poziomie?

edyta123

Posty: 5

 
Dużo zależy od jakości projektu takich reklam. Niektórzy projektanci wiedzą o co chodzi i jak to powinno wyglądać, żeby faktycznie promować, a nie robić wstyd. Szkoda, że klienci często nie są świadomi, że płacą duże pieniądze za słabe projekty.

propek1

Posty: 13

 
Ze swoich doświadczeń z agencjami projektowymi to bym najlepiej ocenił litery podświetlane jakie wykonał Neobrand (neobrand.pl). Super oddają światło, mają całą powierzchnię świecenia co jednak się bardzo dobrze przekłada na końcowy efekt i też po prostu funkcjonalność takiej reklamy.

Lupusx

Posty: 11

 
Widziałem ostatnio na stronie jednej firmy bardzo fajny podświetlane pylony i nawet się z nimi skontaktowałem, ale jak mi cenę zaśpiewali to grzecznie podziękowałem.

89ostry89

Posty: 23

 
W różnej jakości można znaleźć reklamy w firmach, które zajmują się projektowaniem i produkcją. Powiem tak – na pewno bym tutaj jakoś mocno nie oszczędzał, bo jeśli reklama ma dobrze wyglądać to musi trochę kosztować.

HalskiPL

Posty: 17

 
Trafić na dobrego projektanta tego typu reklam to też nie jest taka łatwa sprawa. Ostatnio miałem dość niemiłą rozmowę z przedstawicielem jednego biura, który bardziej narzucał mi swoją wizję, niż w ogóle słuchał na jakim efekcie mi zależy. Zgroza!

Lomartek67

Posty: 18

 
Akurat mi się szykuje otwieranie nowego lokalu i już powoli się rozglądam za jakąś fajną reklamą na zewnątrz, najlepiej jak będzie podświetlana, bo najwięcej klientów spodziewam się mieć właśnie wieczorowo – nocną porą.

Piotrek.P

Posty: 19

 
Mam już od kilku lat pylon przy zjeździe na mój warsztat i powiem szczerze, że zauważyłem zwiększony ruch odkąd go postawiłem. Także jak najbardziej warta uwagi inwestycja.

alekBALD

Posty: 9

 
Chodzi mi po głowie, żeby jakiś fajny neon nad wejście do pubu zamontować, ale średnio mam pomysł jak to by w ogóle miało wyglądać.

andrew66

Posty: 9